Witamy w świecie poszukiwaczy przygód i odkrywców !

program Odkryj Nurkowanie DSD to zaledwie początek… wspaniałej przygody ! 

Najprawdopodobniej widziałeś już zdjęcia spod wody, oglądałeś filmy i programy o nurkowaniu. Jednak do momentu, w którym nie spróbujesz tego samodzielnie, nie będziesz wiedział jak to jest naprawdę. Jeśli myślisz, że nurkowanie jest trudne a sprzęt niewygodny… to program Odkryj Nurkowanie PADI  Discover Scuba Diving jest stworzony dla Ciebie
Przygoda zaczyna się podczas zajęć basenowych, podczas których wykonasz kilka prostych ćwiczeń i…zanurzysz się pod powierzchnię i twoją twarz obmyje chłód wody.Wdech i po raz pierwszy w życiu… oddychasz pod wodą. Czujesz się wolny i swobodny jak nigdy dotąd.
Zajęcia będą się odbywać pod opieką instruktora, nie są one kursem, ale mogą one zostać zaliczone do kurs nurkowania PADI Open Water Diver, który krok po kroku wprowadzi Cię na szerokie wody - podwodnej przygody.
 
Przygoda ta może zacząć się już dzisiaj, – jeśli ukończyłeś 10 lat, – ponieważ zajęcia DSD odbywają się codziennie – serdecznie zapraszamy
 

Droga do zostania Nurkiem - kurs podstawowy OWD PADI

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI, jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

  Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz. Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie już dziś. Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

  Czytaj więcej...