O organizacji EFR

Tworzenie zaufania do opieki

Emergency First Response jest jedną z najszybciej rozwijających się międzynarodowych organizacji szkoleniowych  z zakresu kursów pierwszej pomocy – wstępnej oraz dodatkowej pomocy przedmedycznej. Emergency First Response wraz z 31.000 instruktorów na całym świecie przez 36 lat zdobyła ogromne doświadczenie w opracowywaniu i realizacji kursów instruktażowych oraz tworzeniu materiałów szkoleniowych i programów edukacyjnych. Kursy Emergency First Response uzyskały szerokie międzynarodowe uznanie.

Kursy Emergency First Response opierają się na zasadach z ratownictwa oraz algorytmach jednomyślnie uznanych przez Basic Life Suport (BLS) Working Group w International Liaison Committee on Resuscitation (ILCOR). ILCOR jest międzynarodowym komitetem powołanym w celu ujednolicenia zasad udzielania pierwszej pomocy na całym świecie, reprezentującym wszystkie najważniejsze światowe organizacje zajmujące się resuscytacją.

Emergency First Response buduje zaufanie do świeckich ratowników i zwiększa ich gotowość do reagowania w obliczu nagłych wypadków, poprzez nauczanie ich niezbędnych umiejętności w bezstresowych warunkach nauczania. Uczestnicy otrzymują również jak najwięcej praktyki koniecznej do opanowania i utrzymania tych umiejętności.


Udzielenie Wstępnej i Dodatkowej Pomocy Przedmedycznej stanowi ważne umiejętności na które jest duży popyt. Jako instruktor Emergency First Response nauczysz się nauczać  tych umiejętności.

Nauczasz kursantów w jaki sposób mogą uratować komuś życie.   Czytaj więcej...


 
Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj