Kursy crossover dla instruktorów innych federacji

Program przekwalifikowujący sposób nauczania PADI (PADI OWSI) jest przeznaczony dla doświadczonych instruktorów innych federacji, którzy potrzebują uzupełnić wiedzę o systemie szkoleniowym PADI i zaadoptować sposób uczenia, tak by móc prowadzić szkolenia zgodnie ze standardami PADI.

Aby sprawdzić czy kwalifikujesz się na kurs zgłoś się do nas. Oprócz stopnia PADI DM czy PADI AI (co zapewnia Ci twój stopień instruktorski), musisz spełniać wszystkie inne wymagania >>> zobacz więcej. Z dodatkowych dokumentów, które będziesz musiał dostarczyć, to potrzebujemy kopie wszystkich twoich certyfikatów, które uzyskałeś wraz z logbookiem potwierdzającym twoje doświadczenie. Być może będzie konieczność zaliczenia wcześniej niektórych umiejętności.

Podobnie jak inni kandydaci na instruktorów będziesz oceniany na kilku polach: z wiedzy teoretycznej, prowadzenia wykładów, prowadzenia zajęć w wodach basenopodobnych i wodach otwartych oraz ogólnych umiejętności nurkowych i profesjonalizmu. Być może będziesz miał z niektórymi elementami trudności wynikające z innego systemu nauczania, ale nie martw się, dołożymy wszelkich starań, aby te trudności zlikwidować. Po zakończeniu kursu będziesz musiał przystąpić i zdać egzamin instruktorski PADI (PADI IE) >>> zobacz więcej. Jako instruktor PADI Open Water Scuba Instructor możesz prowadzić wszystkie programy oraz kursy PADI począwszy od PADI Open Water Diver aż do Divemastera PADI. W ten sposób dołączysz to rzeszy instruktorów PADI, co daje Ci bardzo duże możliwości znalezienia pracy w centach nurkowych na całym świecie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Dominik Dopierała Course Director Padi

 Kim jestem, czym dla mnie jest nurkowanie, co osiągniecie, jeśli właśnie u mnie rozpoczniecie swoje szkolenie na Instruktora Nurkowania PADI i zechcecie wraz ze mną wkroczyć w swoją przyszłość w branży nurkowej.

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania PADI

 Poziom instruktora w PADI otwiera drzwi do pracy na całym świecie w dziedzinie nurkowania. Fakt, iż PADI szkoli więcej instruktorów niż łącznie wszystkie inne agencje na świecie, sprawia, iż jest to najbardziej znany system szkolenia. Jeśli pomysł pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze brzmi interesująco, zaplanuj podjęcie kursu Open Water Scuba Instructor (OWSI).

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania Technicznego TecRec

 Kursy nurkowania technicznego TecRec umożliwią Ci poszerzenie swoich możliwości, dzięki nim przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego. Jeśli chcesz zdobyć większe doświadczenie i uczyć innych jak odkrywać tajemnicze głębie rozpocznij kurs Instruktora Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec.

  Czytaj więcej...

Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj