Kursy Online

Jeśli szukasz elastycznej drogi do otrzymania certyfikatu nurkowego PADI, a twój napięty harmonogram nie pozwala na uczęszczanie na regularne zajęcia, proponujemy skorzystać z kursów online PADI. Na chwilę obecną PADI, oprócz kursów podstawowych, proponuje kurs PADI Instructor Development Course w formie internetowej po angielsku. Jeżeli język obcy nie stanowi dla Ciebie bariery, masz stały dostęp do komputera i Internetu, być może jest to coś dla Ciebie. Gdziekolwiek jesteś możesz brać udział w zajęciach i to od zaraz – zdobywać wiedzę teoretyczną we własnym tempie.

PADI Instructor Development Course online

Co kurs obejmuje?

PADI Instructor Development Course (PADI IDC) stanowi kamień węgielny w profesjonalnym poziomie nauczania. Kurs PADI koncentruje się na przygotowaniu Ciebie to funkcjonowania jako Asystent Instruktora PADI bądź PADI Open Water Scuba Instructor poprzez wprowadzenie do kompletnego systemu PADI. Kurs skupia się na możliwościach korzystania ze systemu przez Ciebie – profesjonalnego nauczyciela nurkowania.

Jak to działa?

Po zapisaniu się na kurs, system nauczania PADI eLearning prezentuje Tobie interaktywne prezentacje, które zawierają filmy, nagrania, rysunki i opisy. Krótkie quizy pozwolą ocenić Twoje postępy a także pozwolą przejrzeć i skorygować rzeczy, które przez przypadek opuściłeś. Dzięki temu możesz poruszać się w programie skutecznie i we własnym tempie.

Ile to kosztuje?

Koszt PADI Instructor Development Course online to $ 320 (USA) niepodlegające zwrotowi. Opłata obejmuje dziewięć odrębnych tematów online dla przygotowania Ciebie do praktycznej sesji niezbędnej do przeprowadzenia kursu Asystenta Instruktora PADI lub PADI Open Water Scuba Instructor. Połączenie tych dwóch programów daje pełne PADI IDC. Po zakończeniu kursu  PADI OWSI lub pełnego PADI IDC, należy pomyślnie zdać Egzamin Instruktorski PADI (PADI IE), a także być Instruktorem Pierwszej Pomocy przed certyfikacją na PADI Open Water Scuba Instructor. Twój PADI Course Director pobiera dodatkową opłatę za praktyczne sesje treningu. Oczywiście osoby, które wybiorą tę drogę zdobywania wiedzy również obowiązuje posiadanie wymaganych materiałów i sprzętu nurkowego.

Ile masz czasu na ukończenie kursu?

Materiały będą dostępne na twoim koncie przez rok od momentu rejestracji.

Jakie to daje mi korzyści ?

Jeśli ukończysz szkolenie w wersji PADI E-lerning Twój kurs instruktora może być o dwa dni krótszy. W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z naszym Course Directorem.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Dominik Dopierała Course Director Padi

 Kim jestem, czym dla mnie jest nurkowanie, co osiągniecie, jeśli właśnie u mnie rozpoczniecie swoje szkolenie na Instruktora Nurkowania PADI i zechcecie wraz ze mną wkroczyć w swoją przyszłość w branży nurkowej.

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania PADI

 Poziom instruktora w PADI otwiera drzwi do pracy na całym świecie w dziedzinie nurkowania. Fakt, iż PADI szkoli więcej instruktorów niż łącznie wszystkie inne agencje na świecie, sprawia, iż jest to najbardziej znany system szkolenia. Jeśli pomysł pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze brzmi interesująco, zaplanuj podjęcie kursu Open Water Scuba Instructor (OWSI).

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania Technicznego TecRec

 Kursy nurkowania technicznego TecRec umożliwią Ci poszerzenie swoich możliwości, dzięki nim przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego. Jeśli chcesz zdobyć większe doświadczenie i uczyć innych jak odkrywać tajemnicze głębie rozpocznij kurs Instruktora Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec.

  Czytaj więcej...

Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj