Zakwaterowanie podczas Kursu Instruktorskiego PADI

 

   Kursy Instruktora Nurkowania PADI prowadzone są w Wolicy pod Kaliszem. Jest to ośrodek znany w południowej Wielkopolsce z organizacji imprez szkoleniowych, integracyjnych oraz szeroko rozumianej rekreacji konnej. Ośrodek usytuowany jest na obrzeżach lasu, blisko zalewu Szałe, z dala od ruchliwych dróg. Podczas kursów towarzyszy nam cisza, czyste wiejskie powietrze i dobre jedzenie.
   Do dyspozycji mamy kilka sal wykładowych, różniących się wielkością i charakterem. Są one wykorzystywane w zależności od indywidualnych potrzeb danego szkolenia. W nauce pomaga nam nowoczesny sprzęt do prezentacji np. projektor multimedialny jak również szereg innych urządzeń technicznych.

 

 

   Nowo wybudowany hotel należy do kompleksu budynków stanowiących Klub Jeździecki Wolica, znajduje się przy nim duży parking. Ośrodek posiada kilkadziesiąt pokoi jednoosobowych, dwuosobowych i trzy osobowych. Pokoje wyposażone są w łazienki i sprzęt TV. Do dyspozycji mamy również dodatkowe pomieszczenie na przechowywanie i suszenie sprzętu nurkowego.
 

koszt zakwaterowania w pokoju 2-osobowym
wynosi 45zł - za 1 osobę

koszt zakwaterowania w pokoju 1-osobowym
wynosi 70zł

Całodzienne wyżywienie
wynosi 35zł - za 1 dzień,
są to 3 posiłki dziennie oraz serwis kawowy.

 

Zajęcia basenowe i wody otwarte podczas Kursu Instruktorskiego PADI

 

   Zajęcia basenowe odbywają się na basenie Delfin w Kaliszu, prowadzone są przy wykorzystaniu logistyki 5* Centrum Nurkowego DECO.

 

   Zajęcia na wodach otwartych odbywają się na jeziorze Budzisławskim.

 

 

Dominik Dopierała Course Director Padi

 Kim jestem, czym dla mnie jest nurkowanie, co osiągniecie, jeśli właśnie u mnie rozpoczniecie swoje szkolenie na Instruktora Nurkowania PADI i zechcecie wraz ze mną wkroczyć w swoją przyszłość w branży nurkowej.

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania PADI

 Poziom instruktora w PADI otwiera drzwi do pracy na całym świecie w dziedzinie nurkowania. Fakt, iż PADI szkoli więcej instruktorów niż łącznie wszystkie inne agencje na świecie, sprawia, iż jest to najbardziej znany system szkolenia. Jeśli pomysł pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze brzmi interesująco, zaplanuj podjęcie kursu Open Water Scuba Instructor (OWSI).

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania Technicznego TecRec

 Kursy nurkowania technicznego TecRec umożliwią Ci poszerzenie swoich możliwości, dzięki nim przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego. Jeśli chcesz zdobyć większe doświadczenie i uczyć innych jak odkrywać tajemnicze głębie rozpocznij kurs Instruktora Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec.

  Czytaj więcej...

Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj