Kursy Instruktorów Nurkowania - OWSI PADI w 2012 roku

 
 Wielokrotnie rozmawiałem z osobami, które pragną zostać Instruktorem Nurkowania PADI, podczas rozmów często padało pytanie - a jeżeli już jestem Asystentem Instruktora PADI lub - Instruktorem Nurkowania innej federacji, czy muszę robić taki sam kurs jak wszyscy i czy kosztuje to tyle samo ? Układając plan szkoleń w mojej szkole instruktorów nurkowania, postanowiłem wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych klientów.
 
 Do tej pory, niezależnie od tego, jaki stopień wyszkolenia posiadałeś Twój kurs Instruktora Nurkowania trwał dwa tygodnie, najczęściej też kosztował tyle samo, co pełny kurs  Instruktora Nurkowania IDC PADI. Nadszedł czas, aby to zmienić. Jeśli jesteś Asystentem Instruktora PADI lub instruktorem innych federacji nurkowych wystarczy, że weźmiesz udział w tygodniowym kursie Instruktora Nurkowania OWSI PADI. Jeśli nie posiadasz wolnego tygodnia możesz kurs OWSI zrobić w systemie weekendowym wykorzystując elastyczność harmonogramu szkoleń instruktorskich.

Jako Asystent Instruktora PADI, posiadasz już podstawową wiedzę na temat prowadzenia kursu OWD PADI, trakcie szkolenia poznasz techniki i narzędzia do efektywnego nauczania na wszystkie stopnie nurkowe PADI.

Czego się będziesz uczył na kursie instruktorskim OWSI PADI:

1. Ustalimy zakres Twojej wiedzy teoretycznej, którą zdobyłeś na kursie Asystenta Instruktora PADI, czyli ją odświeżymy i uzupełnimy ewentualne braki. 
 2. Nauczymy Cię jak prowadzić wykłady z kursów PADI na wszystkie stopnie, skoncentrujemy się przede wszystkim na rozwijaniu Twoich umiejętności pedagogicznych i na efektywności samodzielnie prowadzonych przez Ciebie wykładów.
 3. Zrobimy przegląd i ocenę Twoich umiejętności basenowych, wspólnie pracować będziemy nad Twoimi demonstracjami z wszystkich kursów podstawowych, aby osiągnęły one poziom instruktorski.

4. Zdobędziesz wiedzę jak bezpiecznie i efektywnie prowadzić kursy PADI na basenie. Na zajęciach basenowych nauczysz się technik kontroli, oceny umiejętności kursantów, wychwytywania błędów popełnianych podczas nauki nurkowania, jak również prawidłowego ich korygowania. Będziesz samodzielnie prowadził omówienia basenowe wstępne i końcowe.
5. Na wodach otwartych rozwiniesz swoje umiejętności w organizowaniu i nadzorowaniu nurkowań. Nauczysz się jak prowadzić zajęcia z wszystkich kursów, jak je zaplanować, jak prowadzić kursantów i jak efektywnie wykorzystywać certyfikowanych asystentów.
Samodzielnie będziesz prowadził omówienia z wód otwartych.
6. Poznasz podstawy biznesu, które są niezbędne dla instruktorów nurkowania, chcących posiadać własne centra nurkowe (opis kursu znajdziesz ►tutaj).

 Wielu z Was wiąże zostanie instruktorem nurkowania z przyszłą pracą w branży nurkowej, dla Was samo zdanie egzaminów nie jest najważniejszym celem, ponieważ pragniecie dowiedzieć się i nauczyć jak samodzielnie prowadzić wszystkie kursy nurkowania, zarówno podstawowe, jak i specjalizacje, aby Wasi klienci zostali świetnymi nurkami. Równie ważne dla Was jest uczynić swój biznes dochodowym, aby starczyło na czynsz i fajne wyprawy nurkowe. Nauczymy Cię jak motywować klientów do dalszego rozwoju, a co za tym idzie robienia kolejnych kursów.

 Po kursie Instruktora Nurkowania OWSI PADI możesz przystąpić do Egzaminu Instruktorskiego IE PADI, który przeprowadzi pracownik biura PADI. Na egzaminie zostaniesz obiektywnie oceniony ze swojej wiedzy i umiejętności szkoleniowych. Po pozytywnym zdaniu egzaminu dostaniesz tytuł Open Water Scuba Instructor PADI pierwszy ze stopni instruktorskich w hierarchii szkolenia zawodowego.

 Nasza współpraca nie musi kończyć się wraz z zdaniem Egzaminu Instruktorskiego, pragnę przyszłym instruktorom nurkowania PADI pomóc osiągnąć sukces w branży nurkowej jak również w karierze, zgodnie z ich życzeniami i potrzebami.

Terminy kursu OWSI PADI w 2012 roku:

Stacjonarne:

27.04.2012 - 04.05.2012
20.07.2012 - 27.07.2012
03.08.2012 - 10.08.2012
12.10.2012 - 19.10.2012

  •  

Weekendowe:

  • 25.05.2012 - 27.05.2012 i 06.07.2012 - 08.07.2012
 W 2012 roku przygotowałem specjalną ofertę cenową na kurs Instruktora Nurkowania PADI (szczegóły znajdziesz ►tutaj) - niezależnie, na jaki kurs instruktorski się zdecydujesz, czy na pełny dwutygodniowy Kurs Instruktora Nurkowania IDC, czy na szkolenie na "raty" (weekendowo Asystent Instruktora PADI, Instruktor Pierwszej Pomocy EFR, stacjonarny kurs Instruktora Nurkowania OWSI PADI) zapłacisz tyle samo, co za FULL IDC według naszego cennika.

 Już dziś wybierz daty i zapisz się na kursy i egzamin instruktorski (wyślij emaila lub zadzwoń), a wkroczysz na drogę na końcu, której czeka spełnienie Twoich marzeń - zostaniesz Instruktorem Nurkowania OWSI PADI. Więcej informacji możesz uzyskać dzwoniąc na nr tel 508 396 508

Serdecznie zapraszam


Dominik Dopierała Course Director
PADI

 

 

 

 

Dominik Dopierała Course Director Padi

 Kim jestem, czym dla mnie jest nurkowanie, co osiągniecie, jeśli właśnie u mnie rozpoczniecie swoje szkolenie na Instruktora Nurkowania PADI i zechcecie wraz ze mną wkroczyć w swoją przyszłość w branży nurkowej.

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania PADI

 Poziom instruktora w PADI otwiera drzwi do pracy na całym świecie w dziedzinie nurkowania. Fakt, iż PADI szkoli więcej instruktorów niż łącznie wszystkie inne agencje na świecie, sprawia, iż jest to najbardziej znany system szkolenia. Jeśli pomysł pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze brzmi interesująco, zaplanuj podjęcie kursu Open Water Scuba Instructor (OWSI).

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania Technicznego TecRec

 Kursy nurkowania technicznego TecRec umożliwią Ci poszerzenie swoich możliwości, dzięki nim przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego. Jeśli chcesz zdobyć większe doświadczenie i uczyć innych jak odkrywać tajemnicze głębie rozpocznij kurs Instruktora Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec.

  Czytaj więcej...

Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj