Kursy Instruktorów Nurkowania Technicznego TecRec w 2012 roku
 
 Pragniesz dołączyć do elity Instruktorów Nurkowania Technicznego TecRec a dotąd nie nurkowałeś technicznie, w mojej Szkole Instruktorów nurkowania DECO będziesz mógł zrobić to w tempie dopasowanym do Twoich indywidualnych możliwości, posiadanego doświadczenia jak również czasu, którym dysponujesz.

 Poszerz swoje możliwości, dzięki kursom instruktorskim technicznym TecRec przekroczysz granice szkolenia nurkowania rekreacyjnego i będziesz uczył jak bezpiecznie odkrywać bezkresne głębiny. Zapnij skafander i przygotuj sprzęt, bo po kursach instruktorskich TecRec czekają na Ciebie kursanci, których zabierzesz na głębokie wraki i w miejsca niedostępne dla większości nurków, zrobią z Tobą najbardziej ekscytujące nurkowania Swojego życia, których długo nie zapomną.
 

W nowym systemie szkolenia instruktorów technicznych TecRec kursy podzielone są na poszczególne stopnie, co umożliwia rozłożenie szkolenia w czasie i nie wymaga bardzo długich wyjazdów by zdobyć najwyższe uprawnienia instruktorskie w świecie nurkowym. W oparciu o moje kilkunastoletnie doświadczenie i zaangażowanie w rozwój rynku nurkowania technicznego w Polsce, stworzyłem program, który pozwoli Ci zrealizować marzenia o zostaniu Instruktorem Nurkowania Technicznego TecRec robiąc kursy instruktorskie techniczne w etapach, które dopasuje do Twojego wolnego czasu i doświadczenia, jakie posiadasz.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem technicznym a nigdy dotąd nie nurkowałeś technicznie i nie masz pewności czy to jest dla Ciebie zapraszam na kurs Tec Instructor TecRec. Kurs ten możesz zrobić w Polsce przeznaczając na to jeden weekend, jednak, jeśli nie posiadasz certyfikatu Tec 40 TecRec lub odpowiednika innej federacji to twoje szkolenie będzie musiało obejmować dodatkowo program kursu Tec40 TecRec. W pierwszym etapie szkolenia technicznego zapoznasz się z podstawami nurkowania technicznego, poznasz między innymi procedury i techniki, jak również konfigurację i obsługę sprzętu (opis kursu znajdziesz ►tutaj).

 
Najbliższe kursy Tec Instructor TecRec w 2012r:
 • 19.02 - 20.02.2012                       
  25.08 - 26.08.2012                       
  08.09 - 09.09.2012
  27.10 - 28.10.2012
            
Wraki - chyba nic tak nie działa na "nurkową" wyobraźnię jak to słowo, każdy z nas pragnie zobaczyć pod wodą coś nowego a jednocześnie tak prawdziwego jak wrak statku. Oglądamy burty, pokłady, kajuty, wyobrażamy sobie ludzi, którzy tam przebywali. Ogrom i piękno wraków poraża nas, zachwyca ilość zwierząt, które można na nich spotkać, a w duchu zawsze mamy nadzieję na znalezienie i odkrycie czegoś nowego.  Nie muszę, zbyt długo tłumaczyć, że to właśnie tam czas płynie szybciej, a nurkowanie mija w oka mgnieniu. Tak jak my wielu waszych kursantów kocha nurkowanie na wrakach, osobiście myślę, że program techniczny został stworzony właśnie dla Nich, bo właśnie na wrakach jest tak wiele do zobaczenia a jedna butla to stanowczo za mało.

 

Zostając Instruktorem nurkowania technicznego Tec Deep Instructor TecRec, będziesz mógł uczyć nurków jak bezpiecznie przedłużyć czas spędzony pod wodą na głębokości do 50 m, tym samym poszerzysz ofertę prowadzonych przez Ciebie kursów o kilka pozycji - kursów nurkowania technicznego.

Program tego kursu polega przede wszystkim na przekazaniu filozofii nurkowania technicznego, poznaniu standardów szkolenia kursów TecRec, tak abyś potrafił przekazać to swoim kursantom. W przyszłości będziesz nauczał technik, procedur, konfiguracji i obsługi sprzętu, jak to robić nauczę Cie właśnie na tym kursie. Główny nacisk położymy na naukę kontroli pod wodą i minimalizowaniu ryzyka podczas prowadzenia kursów technicznych.  Aby przystąpić do kursu instruktora technicznego Tec Deep Instructor TecRec nie musisz posiadać szkolenia technicznego, ale a takiej sytuacji Twój kurs instruktorski będzie również zawierał elementy podstawowych kursów technicznych.
Tec Deep Instructor TecRec możesz zrobić w etapach, pierwszą część kursu możesz zrobić w Polsce np. w formie weekendowej, a dokończyć je za granicą proponuję Chorwację lub Egipt. Ta forma umożliwi Ci w przerwie doszlifować umiejętności i popracować nad konfiguracją sprzętu. Ale najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest to, że łatwo będzie Ci wygospodarować wolny czas. (opis kursu znajdziesz ►tutaj).

Najbliższe kursy Tec Deep Instructor TecRec:

 • 02.06 - 08.06.2012     -      Chorwacja
  28.09 - 30.09.2012     -      Polska
  10.11 - 14.11.2012     -      Egipt

Kursy techniczne TecRec są adresowane do osób akceptujących naturę nurkowania technicznego, czyli wymagających i zdolnych zaakceptować dużo większe ryzyko z nim związane. Przystępując do kursu Tec Trimix Instructor TecRec już wiesz, że chcesz uczyć innych jak bezpiecznie odkrywać podwodne głębiny - miejsca i głębokości niedostępne dla większości nurków. Już teraz mogę pogratulować ci miejsca, w którym się znajdujesz, jako Tec Deep Instructor TecRec, bo nurkowie techniczni to zaledwie 1% wszystkich nurków na świecie, a trimixowi to jedynie ułamek tego procenta.
 

Na kursie Tec Trimix Instructor TecRec nauczysz się jak prowadzić szkolenie techniczne trimixowe i nurkowania szkoleniowe do głębokości 91 m, musisz jednak pamiętać, że w przyszłości wystawiając certyfikat nurkowania technicznego trimixowego - TecTrimix TecRec, będziesz wystawiać certyfikat, który nie posiada jakiegokolwiek limitu głębokości. To od Ciebie będzie zależeć czy Twoi kursanci rozważnie będą poszerzać swoje limity głębokości, bo po szkoleniu trimiksowym nurkowanie na 120 metrów nie jest czymś wyjątkowym.

Szkolenie to w całości zrobisz za granicą w Chorwacja lub Egipcie a każde z tych miejsc ma swoje niekwestionowane zalety. W Chorwacji będziesz mógł nurkować na własnym sprzęcie, podczas kursu zobaczysz wiele naprawdę interesujących wraków np. wrak bombowca B-17 Latającą Fortecę leżący na 72 metrach, łódź rybacką Lovac na gł. 78 m i wiele innych. Egipt to tylko cztery godziny lotu. Ciepła przejrzysta woda i takie miejsca nurkowe jak Canyon, El Bellsy umilają pobyt a dekompresja spędzona na podziwianiu Blue Hole w Dahab, mija w oka mgnieniu. Jako Tec Trimix Instruktor TecRec staniesz się częścią elity, zdobędziesz najwyższe uprawnienia w szkolenia nurków technicznych (opis kursu znajdziesz ►tutaj)

Najbliższe kursy Tec Trimix Instructor TecRec:

 • 09.06 - 15.06.2012    -    Chorwacja
  16.06 - 17.06.2012    -    turystyka wrakowa
  10.11 - 21.11.2012    -    Egipt

Aby zostać Instruktorem nurkowania technicznego Tec Trimix Instructor TecRec możesz również zrobić cały program instruktorski techniczny TecRec, czyli kurs Tec Deep Instructor TecRec i kurs Tec Trimix Instructor TecRec na jednym z wyjazdów zagranicznych.

 
 Weź udział w najbardziej intensywnych kursach instruktorskich nurkowania technicznego na rynku, a ich ukończenie sprawi Ci ogromną satysfakcję. Sam zdecyduj, w którym pogranie Instruktora Technicznego weźmiesz udział, zacznij swoją przygodę, która otworzy przed tobą drzwi, przez które przeszli już najlepsi, aby poznać i zobaczyć to…, czego inni nie widzieli.

 Na lata 2011 i 2012 przygotowałem specjalną ofertę cenową na kursy instruktorskie techniczne TecRec szczegóły znajdziesz ►tutaj)
Więcej informacji możesz uzyskać dzwoniąc na nr tel 508 396 508 

Serdecznie zapraszam

 


Dominik Dopierała TecTrimix Instructor Trainer TecRec
 
 
 

 

Dominik Dopierała Course Director Padi

 Kim jestem, czym dla mnie jest nurkowanie, co osiągniecie, jeśli właśnie u mnie rozpoczniecie swoje szkolenie na Instruktora Nurkowania PADI i zechcecie wraz ze mną wkroczyć w swoją przyszłość w branży nurkowej.

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania PADI

 Poziom instruktora w PADI otwiera drzwi do pracy na całym świecie w dziedzinie nurkowania. Fakt, iż PADI szkoli więcej instruktorów niż łącznie wszystkie inne agencje na świecie, sprawia, iż jest to najbardziej znany system szkolenia. Jeśli pomysł pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze brzmi interesująco, zaplanuj podjęcie kursu Open Water Scuba Instructor (OWSI).

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania Technicznego TecRec

 Kursy nurkowania technicznego TecRec umożliwią Ci poszerzenie swoich możliwości, dzięki nim przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego. Jeśli chcesz zdobyć większe doświadczenie i uczyć innych jak odkrywać tajemnicze głębie rozpocznij kurs Instruktora Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec.

  Czytaj więcej...

Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj