Kursy Instruktorów Nurkowania - IDC PADI w 2012 roku

 
 Program Instruktor Nurkowania IDC PADI jest najbardziej powszechnym programem szkoleniowym dla instruktorów nurkowania PADI na Polskim rynku. To dwutygodniowy program składający się z programu Asystent Instruktora PADI i Instruktora Nurkowania OWSI PADI, zakończony Egzaminem Instruktorskim IE PADI.

 Polecamy go przede wszystkim osobom,  które lubią skondensowany cykl szkoleniowy, jak również posiadają możliwość uzyskania 2 tygodniowego urlopu. Musimy jednak pamiętać, że jeśli Wasza wiedza i umiejętności zdobyte na kursie Divemastera PADI troszkę "uleciały", będą to dla Was dwa tygodnie ciężkiej pracy.  Kurs kończy się Egzaminem Instruktorskim IE PADI, a presja zbliżającego się egzaminu dodatkowo mobilizuje do wytężonej nauki (opis kursu znajdziesz ►tutaj).

 Niewątpliwą zaletą tego kursu jest to, że jest to jeden z najtańszych programów szkoleniowych na Instruktora Nurkowania PADI (cenę kursu znajdziesz ►tutaj).
Jeśli posiadasz dwa tygodnie wolnego czasu, to ten kurs przeznaczony jest dla Ciebie,  zostań z nami profesjonalistą - Instruktorem Nurkowania PADI.

Terminy Kursów IDC PADI w 2012 roku:

23.04.2012 - 04.05.2012
16.07.2012 - 27.07.2012
08.10.2012 - 19.10.2012

Zapoznaj się również z ofertą programu składającego się z programu Asystent Instruktora PADI (zobacz ►więcej) i programu Instruktora Nurkowania PADI OWSI  (zobacz ►więcej), jako osobnych części szkoleniowych przeprowadzanych w dowolnych terminach.

 W 2012 roku przygotowałem specjalną ofertę cenową na kurs Instruktora Nurkowania PADI (szczegóły znajdziesz ►tutaj) - niezależnie, na jaki kurs instruktorski się zdecydujesz, czy na pełny dwutygodniowy Kurs Instruktora Nurkowania IDC, czy na szkolenie na "raty" (weekendowo Asystent Instruktora PADI, Instruktor Pierwszej Pomocy EFR, stacjonarny kurs Instruktora Nurkowania OWSI PADI) zapłacisz tyle samo, co za FULL IDC według naszego cennika.

 Już dziś wybierz daty i zapisz się na kursy i egzamin instruktorski (wyślij emaila lub zadzwoń), a wkroczysz na drogę na końcu, której czeka spełnienie Twoich marzeń - zostaniesz Instruktorem Nurkowania OWSI PADI. Więcej informacji możesz uzyskać dzwoniąc na nr tel 508 396 508 

Serdecznie zapraszam


Dominik Dopierała Course Director PADI

 

 

 

 

Dominik Dopierała Course Director Padi

 Kim jestem, czym dla mnie jest nurkowanie, co osiągniecie, jeśli właśnie u mnie rozpoczniecie swoje szkolenie na Instruktora Nurkowania PADI i zechcecie wraz ze mną wkroczyć w swoją przyszłość w branży nurkowej.

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania PADI

 Poziom instruktora w PADI otwiera drzwi do pracy na całym świecie w dziedzinie nurkowania. Fakt, iż PADI szkoli więcej instruktorów niż łącznie wszystkie inne agencje na świecie, sprawia, iż jest to najbardziej znany system szkolenia. Jeśli pomysł pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze brzmi interesująco, zaplanuj podjęcie kursu Open Water Scuba Instructor (OWSI).

  Czytaj więcej...

Jak zostać Instruktorem Nurkowania Technicznego TecRec
Droga do poziomu Instruktora Nurkowania Technicznego TecRec

 Kursy nurkowania technicznego TecRec umożliwią Ci poszerzenie swoich możliwości, dzięki nim przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego. Jeśli chcesz zdobyć większe doświadczenie i uczyć innych jak odkrywać tajemnicze głębie rozpocznij kurs Instruktora Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec.

 PADI jako wiodąca organizacja nurkowania rekreacyjnego na świecie stworzyła program kursów technicznych wychodząc naprzeciw potrzebom rynku nurkowego. Program techniczny dla potrzeb szkoleniowych Padi opracował największy specjalista w nurkowaniu technicznym na rynku - organizacja DSAT (Diving Science & Technology).  Programy kursów technicznych TecRec bazują na najlepszych technikach zaadoptowanych z różnych organizacji technicznych, jak również osobistym doświadczeniu liderów nurkowania technicznego.

 Kursy instruktorskie techniczne TecRec są bezpośrednio adresowane do tych osób, które są zdolne zaakceptować dużo większe ryzyko związane z nurkowaniem technicznym jak również jego naturę.
 

 Aby zostać instruktorem nurkowania technicznego TecRec musisz wykonać dwa kroki, po pierwsze ukończyć szkolenie techniczne na wybranym poziomie:

  • • kurs Tec Instructor TecRec
  • • kurs Tec Deep Instructor TecRec
    • kurs Tec Trimix Instructor TecRec

po drugie musisz wziąć udział w asyście kursu na wybranym poziomie prowadzonym przez Instructora Trainera TecRec.

 Udział w szkoleniu instruktorskim technicznym możesz wziąć bezpośrednio po egzaminie instruktorskim Padi, kończącym kurs instruktorski nurkowania rekreacyjnego IDC PADI.

Warunki wstępne kursu Tec Instructor TecRec
Aby przystąpić do kursu musisz:
  • •    posiadać stopień Instruktor OWSI PADI lub wyższy w PADI;
  • •    być instruktorem specjalizacji nurkowania na nitroxie - Enriched Air Padi;
  • •    być instruktorem specjalizacji nurkowania głębokiego - Deep Diver Padi;
  • •    mieć min 100 zalogowanych nurkowań w tym min 20 nurkowań na nitroxie, 25 nurkowań poniżej 18 metrów i 15 nurkowań poniżej 30 metrów;
  • •    mieć ukończone, co najmniej 18 lat;

 Należ pamiętać, że do certyfikacji należy spełniać dodatkowe warunki.
Certyfikat Tec 40 TecRec nie jest wymagany, jeśli nie posiadasz certyfikatu Tec 40 Diver TecRec (lub odpowiednika innej federacji technicznej), możesz wziąć udział w szkoleniu na Tec Instruktora TecRec, ale obejmie ono dodatkowo kurs nurkowania technicznego Tec 40 Diver TecRec.
Aby upewnić się, czy Twoje kwalifikacje są odpowiednie, skontaktuj się ze mną, udzielę ci wyczerpujących informacji.

 Kurs Tec Instructor TecRec trwa, co najmniej dwa dni jest on prowadzony w moim 5 * IDC Centrum PADI - DECO. Podczas prowadzonych przeze mnie kursów instruktorskich technicznych TecRec asystuje mi doświadczona kadra instruktorów technicznych TecTrimix TecRec.

 Program Padi nurkowania technicznego TecRec jest bardzo intensywny, kursy podzielone są na stopnie, co umożliwia rozłożenie całego cyklu szkolenia w czasie. Pomiędzy kursem instruktorskim technicznym TecRec a przystąpieniem do odbycia asysty podczas kursu technicznego kandydaci mają czas na utrwalenie wiedzy i zdobytych umiejętności poprzez indywidualne ćwiczenie.

 Kursy instruktorskie techniczne skupiają się na przekazaniu filozofii i standardów szkolenia kursów technicznych TecRec. Uczą one kontroli i minimalizowania ryzyka podczas prowadzenia kursów nurkowania technicznego. Jest rzeczą oczywistą, że kursy te wymagają od kursantów ciężkiej pracy i osobistego zaangażowania jednak zdobyte doświadczenie i wysoko cenione kwalifikacje, wynagradzają trudy nauki i wielu godzin ćwiczeń. W ramach kursów technicznych kandydaci wykonują wiele głębokich nurkowań, niektóre z nich odbywają się na wspaniałych wrakach i na długo zapadają w ich pamięci.

 Główny nacisk podczas asysty przy kursach instruktorskich TecRec kładziony jest na szkolenie kandydatów w sposób praktyczny podczas sesji prowadzonych wykładów i zajęć na wodach otwartych, aby potrafili oni uczyć prawidłowych procedur i technik oraz konfiguracji technicznej, a nie skupiali się jedynie na zaliczeniu kolejnych głębokości podczas prowadzonych w przyszłości kursów.
 

 Przyszli Instruktorzy pod moim kierunkiem, zdobywają wiedzę jak uczyć nurkowania technicznego, przygotowywać kursantów do rozwiązywania i radzenia sobie z przewidywalnymi sytuacjami awaryjnymi, podczas nurkowań technicznych.

 To prawda, że nurkowie techniczni to ok. 1% nurków na świecie, jedynie ułamek z tego 1% to nurkowie trimixowi, to oni posiadają najwyższe uprawnienia nurkowe na świecie.
Tec Trimix Instructor ma najwyższe uprawnienia do szkolenia nurków technicznych, uczy on wykonywania nurkowań dekompresyjnych z zalecaną głębokością do 120m z przyspieszoną dekompresją, przy użyciu, nitroxu do 100% tlenu oraz mieszanek trimixowych.

 
 Jeśli chcesz bezpiecznie uczyć odkrywać podwodne głębiny, pokazywać piękne głębokie wraki niedostępne dla innych nurków, bo Twoje ambicje sięgają dalej niż typowe nurkowania rekreacyjne bezdekompresyjne zapraszam na kurs Tec Deep Instructor TecRec, dla niezdecydowanych lub tych, którzy nie nurkowali dotąd technicznie kurs Tec Instructor TecRec jest właściwym wyborem.

 Więcej informacji możesz uzyskać dzwoniąc do minie na nr tel 508 508 123 lub pisząc na e-mail: dominik@deco.pl

Serdecznie zapraszam

 

Dominik Dopierała TecTrimix Instructor Trainer TecRec
 
 

Kursy Instruktorskie Techniczne Tec-Rec:

Instruktor Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec Instruktor Nurkowania Technicznego - Tec Trimix Instructor TecRec
Instruktor Nurkowania Technicznego - Tec Deep Instructor TecRec Instruktor Mieszanek Gazowych - TecGas Blender Instructor TecRec
 
 Napisany przez: Dominik Dopierała
Data wysłania: 2011-02-09
Liczba wyświetleń: 7502

Return

Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj