Kursy Instruktorów Nurkowania - IDC PADI w 2012 roku

 
 Program Instruktor Nurkowania IDC PADI jest najbardziej powszechnym programem szkoleniowym dla instruktorów nurkowania PADI na Polskim rynku. To dwutygodniowy program składający się z programu Asystent Instruktora PADI i Instruktora Nurkowania OWSI PADI, zakończony Egzaminem Instruktorskim IE PADI.

 Polecamy go przede wszystkim osobom,  które lubią skondensowany cykl szkoleniowy, jak również posiadają możliwość uzyskania 2 tygodniowego urlopu. Musimy jednak pamiętać, że jeśli Wasza wiedza i umiejętności zdobyte na kursie Divemastera PADI troszkę "uleciały", będą to dla Was dwa tygodnie ciężkiej pracy.  Kurs kończy się Egzaminem Instruktorskim IE PADI, a presja zbliżającego się egzaminu dodatkowo mobilizuje do wytężonej nauki (opis kursu znajdziesz ►tutaj).

 Niewątpliwą zaletą tego kursu jest to, że jest to jeden z najtańszych programów szkoleniowych na Instruktora Nurkowania PADI (cenę kursu znajdziesz ►tutaj).
Jeśli posiadasz dwa tygodnie wolnego czasu, to ten kurs przeznaczony jest dla Ciebie,  zostań z nami profesjonalistą - Instruktorem Nurkowania PADI.

Terminy Kursów IDC PADI w 2012 roku:

23.04.2012 - 04.05.2012
16.07.2012 - 27.07.2012
08.10.2012 - 19.10.2012

Zapoznaj się również z ofertą programu składającego się z programu Asystent Instruktora PADI (zobacz ►więcej) i programu Instruktora Nurkowania PADI OWSI  (zobacz ►więcej), jako osobnych części szkoleniowych przeprowadzanych w dowolnych terminach.

 W 2012 roku przygotowałem specjalną ofertę cenową na kurs Instruktora Nurkowania PADI (szczegóły znajdziesz ►tutaj) - niezależnie, na jaki kurs instruktorski się zdecydujesz, czy na pełny dwutygodniowy Kurs Instruktora Nurkowania IDC, czy na szkolenie na "raty" (weekendowo Asystent Instruktora PADI, Instruktor Pierwszej Pomocy EFR, stacjonarny kurs Instruktora Nurkowania OWSI PADI) zapłacisz tyle samo, co za FULL IDC według naszego cennika.

 Już dziś wybierz daty i zapisz się na kursy i egzamin instruktorski (wyślij emaila lub zadzwoń), a wkroczysz na drogę na końcu, której czeka spełnienie Twoich marzeń - zostaniesz Instruktorem Nurkowania OWSI PADI. Więcej informacji możesz uzyskać dzwoniąc na nr tel 508 396 508 

Serdecznie zapraszam


Dominik Dopierała Course Director PADI

 

 

 

 

Dominik Dopierała Course Director Padi

 Kim jestem, czym dla mnie jest nurkowanie, co osiągniecie, jeśli właśnie u mnie rozpoczniecie swoje szkolenie na Instruktora Nurkowania PADI i zechcecie wraz ze mną wkroczyć w swoją przyszłość w branży nurkowej.

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania PADI

 Poziom instruktora w PADI otwiera drzwi do pracy na całym świecie w dziedzinie nurkowania. Fakt, iż PADI szkoli więcej instruktorów niż łącznie wszystkie inne agencje na świecie, sprawia, iż jest to najbardziej znany system szkolenia. Jeśli pomysł pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze brzmi interesująco, zaplanuj podjęcie kursu Open Water Scuba Instructor (OWSI).

  Czytaj więcej...

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania Technicznego TecRec

 Kursy nurkowania technicznego TecRec umożliwią Ci poszerzenie swoich możliwości, dzięki nim przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego. Jeśli chcesz zdobyć większe doświadczenie i uczyć innych jak odkrywać tajemnicze głębie rozpocznij kurs Instruktora Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec.

  Czytaj więcej...

Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj