Rewolucja w kursach instruktorskich PADI !

 

CZAS TO PIENIĄDZ - zostań instruktorem nurkowania na RATY*

 
  Jako właściciel centrum nurkowego DECO, nie raz musiałem stawić czoła trudnościom związanym z prowadzeniem działalności w tak specyficznej i trudniej branży, jaką jest nurkowanie.
 

 Jeśli miarą sukcesu w branży nurkowej jest jakość szkolenia i umiejętności wyszkolonych nurków, to 2009 r. zostanie generalnym zwycięzcą w konkursie Master Scuba Diver Challenge PADI było dla mnie miłym wyróżnieniem (oznacza to, że w 2009 r. wystawiłem największą ilość prestiżowych certyfikatów Master Scuba Diver).
  Również otrzymanie dyplomu PADI za wystawienie - 300 certyfikatów w 2009r, było potwierdzeniem sukcesu, jaki osiągnęło moje centrum nurkowe.

 Tajemnica mojego sukcesu jest bardzo prosta - wyznaję zasadę, że klient jest najważniejszy i zawsze staram się dopasować do jego potrzeb. Każdego klienta traktuje indywidualnie, a pomagając mu w jego karierze biorę pod uwagę nie tylko jego marzenia, ale również możliwości i umiejętności. Rok 2010 był dla mnie bardzo pracowitym rokiem, ponieważ w lipcu zostałem Course Director PADI.

 Układając plan szkoleń w mojej szkole instruktorów nurkowania, postanowiłem wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Pragnę przyszłym instruktorom nurkowania PADI pomóc osiągnąć sukces w branży nurkowej jak również w karierze, zgodnie z ich życzeniami i potrzebami. Wspierać ich w realizacji planów i marzeń.

 Na początek stworzyłem bardzo elastyczny harmonogram szkoleń instruktorskich pamiętając też o tych, którzy zawsze chcieli zostać instruktorami nurkowania, ale ze względu na brak czasu nie mogli tego zrealizować. Dla wielu opłata za szkolenie jest również poważnym wyzwaniem finansowym, więc umożliwiłem im rozłożenie go w czasie, przy jednoczesnym dalszym rozwoju.

 Do tej pory, niezależnie od tego, jaki stopień wyszkolenia posiadałeś Twój kurs instruktora nurkowania trwał dwa tygodnie, najczęściej też kosztował tyle samo, co pełny kurs Instruktora Nurkowania IDC PADI. Nadszedł czas, aby to zmienić. To ty zdecyduj, jaką drogę wybrać, aby zostać Instruktorem Nurkowania PADI, a ja pomogę Ci dobrze przygotować się do zawodu. Zdobędziesz perfekcyjne wyszkolenie, a kiedy uznasz, że jesteś gotowy do zdania egzaminów instruktorskich to będą one przyjemnością (ale jak każde egzaminy nie będą pozbawione "stresiku").

  Wielu z Was wiąże zostanie instruktorem nurkowania z przyszłą pracą w branży nurkowej. Dla Was samo zdanie egzaminów nie jest najważniejszym celem, ponieważ pragniecie dowiedzieć się i nauczyć jak samodzielnie prowadzić wszystkie kursy nurkowania, zarówno podstawowe, jak i specjalizacje, aby Wasi klienci zostali świetnymi nurkami. Równie ważne dla Was jest uczynić swój biznes dochodowym, aby starczyło na czynsz i fajne wyprawy nurkowe.

 Niektórzy chcą zostać instruktorami, ponieważ są dobrze wyszkolonymi i doświadczonymi nurkami, często posiadają już pracę, ale przecież bycie instruktorem to prestiż, a na wyjazdach nurkowych możliwość samodzielnych nurkowań. Dla Was program szkolenia instruktorskiego jest nie mniej ważny, ponieważ nierzadko będziecie odpowiadać na pytania przyjaciół dotyczące nurkowania i udzielać rad i wskazówek.

 Jeśli masz już tytuł Divemastera PADI lub równoważny z innej organizacji szkoleniowej najbardziej zalecana przez nas droga do zostania Instruktorem nurkowania OWSI PADI powinna wyglądać następująco - Kurs Asystenta Instruktora PADI, szkolenie na Instruktora Pierwszej Pomocy EFR, Kurs Instruktora Nurkowania OWSI i Egzamin Instruktorski IE PADI.

 Możesz osiągnąć to w ciągu dwóch tygodni podczas pełnego Kurs Instruktora Nurkowania IDC, ale możesz również rozłożyć swoje szkolenie w czasie, mając czas na utrwalenie wiedzy pomiędzy poszczególnymi etapami kursu. Pozwoli Ci to na zdobycie rzetelnej wiedzy i gruntownych umiejętności.

 Jeśli jesteś Asystentem Instruktora PADI lub instruktorem innych federacji nurkowych wystarczy, że zostaniesz Instruktorem Pierwszej Pomocy EFR i ukończysz kurs Instruktora Nurkowania OWSI, kończący się Egzaminem Instruktorskim IE PADI.

 W 2012 roku przygotowałem specjalną ofertę cenową na kurs Instruktora Nurkowania PADI (szczegóły znajdziesz ►tutaj) - niezależnie, na jaki kurs instruktorski się zdecydujesz, czy na pełny dwutygodniowy Kurs Instruktora Nurkowania IDC, czy na szkolenie na "raty" (weekendowo Asystent Instruktora PADI, Instruktor Pierwszej Pomocy EFR, stacjonarny kurs Instruktora Nurkowania OWSI PADI) zapłacisz tyle samo, co za FULL IDC według naszego cennika.

 
  Już dziś wybierz daty i zapisz się na kursy i egzamin instruktorski (wyślij emaila lub zadzwoń), a wkroczysz na drogę na końcu, której czeka spełnienie Twoich marzeń - zostaniesz Instruktorem Nurkowania OWSI PADI. Więcej informacji możesz uzyskać dzwoniąc na nr tel 508 396 508 

Serdecznie zapraszam

 

Dominik Dopierała Course Director PADI

 

 
 

Droga do poziomu Instruktora Nurkowania Technicznego TecRec

 Kursy nurkowania technicznego TecRec umożliwią Ci poszerzenie swoich możliwości, dzięki nim przekroczysz granice nurkowania rekreacyjnego. Jeśli chcesz zdobyć większe doświadczenie i uczyć innych jak odkrywać tajemnicze głębie rozpocznij kurs Instruktora Nurkowania Technicznego - Tec Instructor TecRec.

  Czytaj więcej...

Copyright 2010-2021 by Dominik Dopierała PADI Course Director www.kursyinstruktorownurkowania.pl    |   Zaloguj   |   Zarejestruj