O firmie

deco.pl
Centrum Nurkowe DECO

To sprzęt do nurkowania dla Ciebie

 

Jesteśmy jedynym w regionie  sklepem ze sprzętem do nurkowania autoryzowanym przez takie firmy jak SEACAM, SCUBAPRO, TECLNE, MARES, APEKS, AQUALUNG, BARE, ATOMIC, OCEANIC, SCUBATECH, BACACUDA , POSEIDON i wiele innych.
Nasza kadra jest wyszkolona w doradztwie w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do każdego poziomu zaawansowania.

Lista producentów sprzętu , których jesteśmy dealerami na wyłączność w regionie jest długa i wciąż ja poszerzamy żeby zaoferować Ci sprzęt dopasowany do Ciebie.

Sprawdź sam jakie marki mamy w swojej ofercie.

Autoryzowany serwis

 

Sprzęt na którym nurkujemy wymaga dbania o niego. W końcu od niego zależy nasze życie. Zaufanie do sprzętu to nie kwestia przypadku. Poza dbaniem o niego trzeba go również regularnie serwisować. I wtedy zawsze i wszędzie będzie w 100% spełniał Twoje oczekiwania.
Jesteśmy autoryzowanym serwisem wielu marek. Oddaj swój sprzęt do Nas a my zaopiekujemy się nim.

Zapraszamy również na szkolenia Specjalista Sprzętowy PADI gdzie nauczymy Cię jak zadbać o sprzęt w który zainwestowałeś i jak samemu wykonać drobne naprawy.

SEACAM profesjonalna fotografia

 

Z niekwestionowaną przyjemnością możemy pochwalić się byciem dystrybutorem na Polskę marki z profesjonalnymi obudowami podwodnymi.

SEACAM

Zapraszamy na stronę dedykowaną tylko fotografii podwodnej w profesjonalnym wykonaniu.


"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać."
                                                     ( Walt Disney )

 

My spełniamy marzenia, bo nurkowanie to nasza miłość… Od 2003 roku jesteśmy Centrum Nurkowym PADI, przez ten czas zdobyliśmy bardzo bogate doświadczenie i wielu przyjaciół. Nowocześnie wyposażona szkoła, profesjonalne systemy nauczania, doskonale wyszkolona kadra, indywidualne podejście do każdego – niektórzy mówią, że to wysoki poziom, jaki reprezentujemy – my mówimy, że, u nas to Nasz standard dla Centrum Nurkowego. Od lat rozwijamy się stawiając sobie nowe wyzwania. W roku 2009 dostaliśmy prestiżowy tytuł 5 * IDC Centrum Nurkowego PADI, jesteśmy również Złotym Punktem DANu.

Nasze Centrum Nurkowe DECO to ludzie: nurkowie zdobywający uprawnienia, absolwenci, czyli Ci którzy są już nurkami, ale nadal szkolą się rozwijając swoje umiejętności i oczywiście kadra, tworzą oni jedną wielką rodzinę.

Śmiejemy się że nasza pełna nazwa powinna brzmieć:

Rodzinne Centrum Nurkowe DECO 5 ***** IDC Dive Center PADI

Wielu nas pyta dlaczego DECO? – oczywiście od dekompresji, bo od zawsze wiedzieliśmy, że nurkowanie to niekończąca się przygoda i nie ma dla nas granic.

 

Twoje możliwości nie mają granic nauczymy Cię nurkować

W Naszym Centrum Nurkowym DECO, możesz nauczyć się wszystkiego, prowadzimy kursy nurkowania rekreacyjnego, jak również kursy nurkowania technicznego, po których ukończeniu Twoje uprawnienia do głębokości są NO LIMIT, możesz u nas zrobić również kurs pierwszej pomocy i na wszystkie te poziomy możemy wyszkolić Cie na instruktora.

Centrum Nurkowe to przede wszystkim Nurkowie, w naszym bez wątpienia są najlepsi.

Dominik Dopierała twórca tego miejsca, jest jednym z najbardziej doświadczonych i najlepiej wyszkolonych instruktorów nurkowania zarówno rekreacyjnego jak i technicznego w Polsce. Na stałe współpracują z nami instruktorzy, asystenci instruktorów i divemasterzy, wszyscy są naszymi absolwentami. U nas możesz nie tylko nauczyć się nurkować, doskonalić swoje umiejętności, możesz również zdobyć zawód. Jeśli zostać instruktorem  nurkowania , pierwszej pomocy EFR, lub zostać instruktorem DAN to my Ci w tym pomożemy.

Wiele osób pyta nas – czy nurkowanie jest bezpieczne. Odpowiadamy – TAK, bo bezpieczeństwo to nasz priorytet, bo tutaj nie uznajemy kompromisów. Cały sprzęt w szkole jest nowy i najwyższej jakości, znanych światowych marek, jest on regularnie serwisowany.

Nasze referencje to: ponad trzy tysiące wystawionych certyfikatów na wszystkie stopnie, setki zorganizowanych wyjazdów w kraju i dziesiątki udanych wypraw zagranicznych. Jeśli chcesz nauczyć się nurkować lub doskonalić swoje umiejętności, czyli zrobić kurs nurkowania to dobrze trafiłeś. Kiedy zostajesz Nurkiem to pragniesz po prostu – nurkować… , i to nie tylko w Polsce, ale też podczas wyjazdów zagranicznych. Chcąc zapewnić naszym klientom najwyższy poziom wyszkolenia, szkolimy w największej międzynarodowej federacji PADI do której należy 70 % nurów na całym świecie. Prowadzimy wszystkie kursy nurkowania i specjalizacje z bogatego wachlarza kursów PADI.

Posiadamy nowoczesny profesjonalny kompresor do napełniania butli sprężonym powietrzem oraz nitroxem, który gwarantuje najwyższą jakość powietrza, na którym nurkujemy. Na wyposażeniu Naszego Centrum DECO są również dwa zestawy tlenowe. Dbamy również o wygodę a trzydzieści kompletów sprzętu gwarantuje, że każdy z kursantów znajdzie dla siebie właściwy rozmiar.

 W naszym sklepie możesz kupić sprzęt nurkowy, wszystkich światowych marek. My profesjonalnie doradzimy Ci w wyborze Twojego sprzętu.
Czy to maska do nurkowania czy  najbardziej zaawansowany komputer do nurkowania możesz być pewny że nie mają przed Nami tajemnic i wybierzesz z Nami sprzęt właściwy dla siebie.

 

Chcemy abyś czuł się dobrze i komfortowo, więc staramy się dopasować do Twoich potrzeb. Wiedzę zdobędziesz w kameralnej sali wykładowej wyposażonej w pomoce multimedialne, umiejętności nurkowe będziesz „szlifował” w ciepłym basenie OSRiR w Kaliszu, z którym współpracujemy na stałe. Kursy prowadzimy w kilku wersjach, (grupowe, standardowe i VIP) każdy, więc może wybrać coś dla siebie, a my pomożemy w wyborze. Nurkowania zaliczeniowe z wód otwartych możesz zrobić w jednym z kilku jezior lub baz nurkowych na które jeździmy, są one jednymi z najczystszych w Polsce, lub na którymś z naszych wyjazdów zagranicznych.Z każdej wyprawy przywieziesz pamiątki w postaci zdjęć i filmów. Będziesz zachwycony podwodnymi widokami i miłą atmosferą.

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości czy dobrze trafiłeś, to przyjdź do Naszego Centrum Nurkowego DECO i sam się przekonaj, że wszystko, co tu napisaliśmy jest prawdą